Kod promocyjny Betfan

Kod promocyjny Betfan

Zakłady sportowe - jak zdefiniować czym są?


Stawianie typów wzajemnych to przypuszczanie czy podane zajście, zazwyczaj z dziedziny sportu ale nie tylko, dojdzie do skutku. Tak więc w internetowych zakładach jest klient, po prostu osoba typująca zajście, a z drugiej operator - spółka, która przyjmuje dany typ na wskazanych przez niego regułach. Niezwykle często typy internetowe będą stawiane na tenisa albo piłkę nożną.


Jakim sposobem możemy rozpocząć obstawianie?


Krokiem pierwszym jest wybór operatora bukmacherskiego.


Należy mieć na uwadze, że w naszej ojczyźnie została wprowadzona ustawa dotycząca hazardu, według której typy bukmacherskie mogą przyjmować jedynie działający według prawa bukmacherzy, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów. Utworzenie konta gracza oraz jego zweryfikowanie przez zakład to więc początkowy oraz najważniejszy etap. Jeżeli chcemy zdecydować się na to, że z obstawiania zamierzamy mieć prawdziwe pieniądze, warto myśleć o zawieraniu zakładów z danej grupy zdarzeń, określonej sportowej dyscypliny lub typu zakładów, jak choćby zakłady w trakcie rozgrywek. Taka metoda obstawiania zakładów pozwoli nam na o wiele dokładniejsze śledzenie wyników statystycznych, trafniejsze analizy a co za tym stoi na znacznie większe wygrane w zakładach.


Z jakiej przyczyny warto wytypować swój własny zakład przez internet?


Klient bukmachera, obstawiając wybrane zdarzenie sportowe określa kwotę, którą jest w stanie postawić, żeby zdobyć określoną sumę postawionych środków. Kwotę tę określamy jako stawką zakładu bukmacherskiego. Buk zatwierdzający zakład określa kurs po którym dane zajście zostanie potem liczone. Tak zwany kurs okazuje się być sposobem przedstawienia prawdopodobieństwa powstania danego wyniku na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu określa możliwą wygraną lub stratę. Obstawiając zakłady można więc bardzo szybko zarobić, trafiając dany zakład czy też stracić postawione pieniądze w przegranym typie.


betfan promocje


Czym są zakłady live?


Obstawianie z zdarzeń live to najbardziej doceniana i jedna z najpopularniejszych metod obstawiania przez typerów. Dzięki niej możliwe będzie typowanie w chwili trwania danego wydarzenia piłkarskiego. To nic innego jak wyjątkowa forma typowania, którą prezentują bukmacherzy internetowi. Dzięki zakładom w czasie trwania meczu możemy równocześnie oglądać zdarzenie na żywo i w odpowiedni sposób kontrolować i reagować na zajścia stawiając zakłady.