Znamy wszystkich uczestników Top Model!

Znamy wszystkich uczestników Top Model!

Top Model jest jednym z programów emitowanych przez stację TVN, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury oraz Joanna Krupa jako prowadząca to gotowy przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. W dodatku gościnnie zawita wiele znanych i cenionych osób w przestrzeni modowej, jak redaktorki pism o modzie, fotografowie światowej sławy, bądź też znane modelki.

Tym razem o miano Top Model walczyć będzie 14 uczestników, wśród których są też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez sędziów tej osobie, której predyspozycje do zostania modelką lub modelem są największe, co skutkuje tym, że taki uczestnik od razu wchodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze okazał się być internautów, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się należy spodziewać w programie?

Produkcja TVN daje możliwości rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, przez to w każdym sezonie zgłoszenia wysyła sporo kandydatów. W odcinkach na uczestników czekają różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jury jest ocenienie ich pracy i decyzja o tym, który z zawodników odpadnie w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Główną nagrodą jest kontrakt z agencją modeli i modelek i sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". W obecnym sezonie będziemy mogli śledzić zmagania uczestników i dowiedzieć się, kto będzie dziewiątym zwycięzcą programu. O zwycięstwo walczy dużo wartych uwagi zawodników, dlatego też z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.